| milckey16 a întrebat:

Dati-mi va rog niste sfaturi in moda (poze sau orice)pentru scoala ca nu mai stiu ce se mai poarta si ce nu. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| pinguin_2568 a răspuns:

Parerea mea blugi deschisi/inchisi la culoare oun tricou fashion cu un citat sau simplu o camasa in caraouri peste o pereche de ochelari nerd, bascheti/tenisi colorati cu sireturi interesante un papion de culoarea camasi cu buline albe sau poti incerca cu o camasa alba si o cravata sau un papion! Daca urmezi acest sfat crede-ma chiar nimeni nu va crede ca te imbraci rau sau ca esti mereu la fel sau ca ii copiezi pe alti crede-ma! De la o vreme am un sertar cu papioane si ochelari!

3 răspunsuri:
| Romanian a răspuns:

Din intrebarea pe care ai pus-o,imi dau seama ca trebuie neaparat sa-ti cumperi o palarie de inteligenta,ochelari marca "Cultura",o bluza frumoasa de personalitate, ce culoare vrei tu, niste bocanci fashion de caracter si pantaloni pe care sa scrie "Nu sunt o oaie din turma societatii". Imbracamintea de acest gen va fi intotdeaduna la modahappy

| FollowYourDreamss a răspuns:

Daca ai facebook intra pe fashion is my drug gasesti tot ce vreibig grin

| Ioana234 a răspuns:

Http://www.facebook.com/Inna
inspirate de aici.Si eu am facut acelasi lucruu.