| ValentinaCucu a întrebat:

Eu sunt mica de inaltime 1.58 si mereu am fost complexata din cauza aceasta. Stiti vedete care sunt micute?

4 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

" Mica, mica, dar ridica" stii vorba? sau "mica, mica da-i a mea"
Messi-1, 69 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Copilul Minune. rolling on the floor)))
Acum depinde şi de vârsta ta, dacă vrei să mai creşti în înălţime apucă-te de un sport, îţi recomand înotul. Este relativ un sport uşor şi plăcut ce dezvoltă trupul şi ajută organismul.

| Carmen100 a răspuns:

Nu mai fi complexata, ca n-ai de ce.
Stai linistita ca fetele mai scunde sunt mai dragute. Cel putin mie imi plac happy

| CheshireDeadCat a răspuns:

Eu n-am de a face cu vedetele dar ştiu multe fete frumoase care au între 1.55 şi 1.65 şi pot să spun că să fii scundă îţi aduce şi multe plusuri. Poţi fi slături de orice băiat, chiar şi dacă el e destul de scund, şi să nu arăte deranjant dintr-o parte. Poţi purta tocuri cât de înalte vrei şi arăţi frumos, nu ca un stâlp.
Oricum, Evannah Lynch (din Harry Potter) are tot 1.58 iar Sarah Jessica Parker are 1.60.