| Vraciu2016 a întrebat:

Am 17 ani si o inaltime de 1.58. Credeti ca as putea sa ma apuc de box? Nu e prea tarziu, si nu e cam mica inaltimea?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Înălțimea nu contează. O să te încadrezi la o categorie mai mică pentru început. Iar cât despre ani...da, e destul de înaintat dar ai șanse să profesezi dacă te vei ține de box.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Tu vrei sa te apuci de box ca sa cresti sau din alte motive?

| Eastwood a răspuns:

Salut, nu stiu daca conteaza inaltimea. Niciodata nu e tarziu sa faci ce iti place.winking
Bafta!