| blablabla123 a întrebat:

Hei TPU:*. eu am parul cret si pr meu nu. i place:[. cu placa ca sa. l indrept nu pot sa. l fac in fiecare zi asa ca as vrea sa va intreb: ce pot sa fac ca sa am parul drept mereu? PLIS HELP ME:O3! stiu ca o sa-mi ziceti : dk nu. i plke pentru ceea ce esti nu te mai chinui cu el " dar eu chiar il iubesclove struck.

6 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa iti zica ca nu-i place parul tau cret, din respect pentru tine, si daca intr-adevar te iubeste te accepta asa cum esti.asa ca succes cu parul! sau mai bine zis succes cu prietenul!

| xname23 a răspuns:

Nu stiu ce sa faci cu parul dar cu prietenul da!
schimba-l! ar trebui sa te placa asa cum esti! sau cere-i si tu sa aiba ochii violet. nu e de ajuns sa iubesti tu, trebuie sa fie reciproc! oricum bafta cu parul!

| marlanuu a răspuns:

Daca te iubeste, te place asa cum esti!

| Cookie_2399 a răspuns:

Scuza`ma ca iti spun da nu prea stie sa se poarte cu tine si eu am parul cret si nu l-as schimba pentru nimic in lume mai ales sa fie drept:-& poate doar asa cateodata...si draga mea e inposibil sa il faci drept tot timpul treaba ta daca te faci cu placa 1.iti trebuie o placa foarte buna 2. o sa iti arzi tot parulhappy iar dupa ce va fi intins tot timpul iti va sta foarte urat nu vei si nici creata nici dreapta la par ...asa ca spune`i sa`si puna pofta in cui!

| blablabla123 explică:

Frate eu am zis ca nu vreau com gen : " dk te place te accepta asa km esti "! nu era intrebare : 'ce sa fac cu pr'?! intrebarea era: " cum sa fac sa am parul drept?". ma doare fix undeva ce credeti voi despre viata mea sentimentala:*

| blablabla123 explică:

Adev e ca nici mie nu.mi place parul cret.' si el s.a schimbat foarte mult pentru mine si ar cam fi randu meu.happy