| Aly_9916 a întrebat:

Buna seara as vrea sa stiu si cum mi-as putea sa imi indrept parul. dar fara spuma sau gel...fixativ.cu placa am auzit ca poti sa il arzi destul de rau si dupa trebuie sa te tunzi in fiecare dimineata il pieptam insa degeaba nu pot sa il fac sa stea drept...am fost ghinionist sa am par. cret crying

Răspuns Câştigător
| Mariiiiaa a răspuns:

Dupa ce il speli, in timp ce e ud piaptanal cu peria tragand de el astfel in cat sa fie drept si tine fionul pe par, unde e prind pe perie pana se usuca. Eu il am bob si nu-mi sta drep dimineata si asa il fac la fiecare spalare. Dimineata imi sta si daca nu ma dau cu fixativ si asta dureaza la mine si pana la urmatoarea spalare. Eu niciodata nu l-am facut cu placa, nici cand l-am avut lung. Verisoara mea si-l facea mereu cu placa si dupa 1 an sau mai putin avea parul cum il au papusile alea de jucarie. funda? ♥

1 răspuns:
| ndddiana a răspuns:

Incearca atunci cand te usuci sa il piepteni cumva si stai cu capu'n jos. Sper sa reusestihappy