| KinderBeiib a întrebat:

Hei TPU, intrebare pentru fete : eu sunt satena. daca ma vopsesc cu un saten foarte inchis se va duce spre brunet?

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Tu dă-ți seama ca poza e făcută cu lumini ft puternice si cu o camera ft buna si abia daca se vad tentele de maro!
Parul tau se va transforma negru, doar la soare o sa ai tente de maro.
Bafta.

| KinderBeiib explică (pentru Laura927):

Hey si daca vreau sa il mai deschid putin merge? Adica sa ma vopsesc cu saten sau o sa am diferite culori in cap? :d

| Laura927 a răspuns (pentru KinderBeiib):

Nu înțeleg, de fapt ce vrei...
Ce culoare ai acum?
Ce culoare/reflexii vrei sa ajungi?
Si iti zic cum sa ajungi, pup.
Multumesc de fundita.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti va iesi o nuanta inchisa, aproape negru

| AnaSuricata a răspuns:

Da

| Burnnin a răspuns:

Nu. O sa fie culoarea inchisa dar cu tendinte de maro.

| Blalala a răspuns:

Nu neaparat. Depinde si de par. dar nu se va face chiar brunet brunet happy

| Blalala a răspuns (pentru KinderBeiib):

Mai inchis putin. happy

| KinderBeiib explică (pentru Blalala):

A pai atunci e perfect laughing