| daxxy a întrebat:

Buna dragilor, am si eu o intrebare, sper sa nu fie stupida sau ceva insa chiar nu am habar big grin Vreau sa ma 'vopsesc' cu nuantator daca pot spune asa, eu sunt satena si as vrea initial sa ma fac mai deschisa(blonda), credeti ca va prinde nuantatorul pe saten? sa ma fac mai inchis probabil ca va functiona mai bine, nu? ce parere aveti, dau fundita si ce se mai poate big hug!

Răspuns Câştigător
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Normal ca va prinde nuantatorul happy. Eu una cred ca va iesi o culoare interesanta, tu fiind satena si cu o culoare mai deschisa ar fi chiar foarte dragut. Oricum, o culoare mai deschisa la par si "deschide" si la fata, iti face fata mai luminoasa si intr'un fel vei "radia" happy. Si in plus, o micuta schimbare nu strica nimanui { desi sunt sigura ca vei arata super}. Fundita? happyhappy

| daxxy explică (pentru kiddo3mâncaţiaş):

Merci mult de sfat, imi spusese o amica ca ei nu i-ar fi prins si de aia intrebam insa o sa incerc sa incercarea moarte nu are laughing merci mult din nou :*

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Pe nuanţatorul meu scrie: "recomandat pentru păr de la blond mediu la castaniu mediu." Dar poate depinde şi de marcă. Eu am de la Loncolor.

| daxxy explică (pentru Rockart):

Atunci o sa merg si eu sa imi caut caut un nuantator si sa vad cam ce gasesc, pretul e mai mare ca al unei vopsele? nu vopsea de aia chiar de 10 lei big grin?

| Rockart a răspuns (pentru daxxy):

Cel de la Loncolor e în jur de 8-10 lei. oh go on

| daxxy explică (pentru Rockart):

Aaaa, perfect, o sa incerc cat mai curand si sper sa imi iasa, merci mult kiss.