| daxxy a întrebat:

Buna dragilor, am si eu o intrebare, sper sa nu fie stupida sau ceva insa chiar nu am habar big grin Vreau sa ma 'vopsesc' cu nuantator daca pot spune asa, eu sunt satena si as vrea initial sa ma fac mai deschisa(blonda), credeti ca va prinde nuantatorul pe saten? sa ma fac mai inchis probabil ca va functiona mai bine, nu? ce parere aveti, dau fundita si ce se mai poate >big grin

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Nuantatorul nu prinde pe o nuanta mai inchisa decat nuanta lui. daca vrei blond singura solutie este decolorarea.
o nuanta mai inchisa va prinde pe parul tau insa nuantatorul se duce imediat de pe par. daca vrei ceva de durata incearca vopseaua.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Du-te la coafor si te vor ajute femeile de acolo mai bine. Bafta!