| Frumystefy a întrebat:

Hei TPU, m-am pensat si la una din sprancene am luat si cateva fire in plus.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Just0a0dream a răspuns:

Buna.
Nu mai ai ce sa faci momentan.Seara,da-te cu ulei de ricin in locul respectiv,stimuleaza cresterea firelor de par, si lasa-l peste noapte. Ziua foloseste un creion dermatograf(banuiesc ca folosesti deja, daca nu, ia-ti unul cat mai apropiat de culoarea sprancenelor tale, sau cel mult cu un ton mai inchis.Cand cresc(daca nu te-ai bagat prea tare ar trebui sa le ai inapoi in 2 saptamani) le egalezi forma.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei un creion de sprancene de aceeasi culoare ca sprancenele tale. Unde sunt fire lipsa fa puncticele (cateva ) asta da iluzia ca nu lipseste nimic. La mine a mers super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca o sa observe?
Fa la fel si cu cealalta.

| PinkPanther001 a răspuns:

Foloseste un creion dermatograf sau kit de sprancene.