| BlackWidow99 a întrebat:

Mi-am pensat toate firele de la sprancene deoarece am facut inainte de asta greseala de a le scurta din lungime cu foarfeca iar apoi au crescut prea lungi si stufoase.
Au trecut 2 saptamani de atunci si pana acum mi-au dat cateva fire, unele mai subtiri altele mai groase dar in unele locuri nu mi-a dat deloc.Mi-e teama ca nu imi vor mai creste toate firele...e posibil ca intr-adevar unele fire sa nu mai creasca deloc?

3 răspunsuri:
| Satres a răspuns:

Mai taie din ele da-le dreeq

| MariaCristinaIoana a răspuns:

Daca este pentru prima data cand te-ai pensat,o sa iti creasca, stai linistit/awinking chiar daca nu este pentru prima oara, o sa iti creasca, depinde, poate o sa iti creasca mai greu.