| CosminaCosmm a întrebat:

Hei TPU mai intai vreau sa va zic scuzati categoria dar am nevoie urgent de ajutor ieri m-am vopsit bruneta si pe maini sunt neagra toata cu ce se poate duce vopseaua? Astazi este joi iar vineri am sedinta foto iar sambata cred ca ma duc la bal? Cum fac sa scap am incercat si cu spirt si nu se duce si unghiile sunt negre! Ajutor

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste asta:

http://www.mayra.ro/......ea-de-par/

Si mai incearca si cu hipoclor imbibat intr-un tampon mic de vata.
Sper sa-ti iasa, ai grija la maini, sa le dai cu crema apoi, sa se hidrateze!

| neutrino a răspuns:

Zeama de lamaie.

| radioactive00 a răspuns:

Te freci cu sare de lămâie umedă, dar din unghii nu iti iese cu nimic, doar de pe piele.

| angelcutepie a răspuns:

Otet sau zeama de lamaie