| TeodoraTIL a întrebat:

Hei TPU, mi-am luat acum doi ani, dintr-o prostie, un ruj din supermarketul Maya de la mine din oras, care s-a dovedit a fi minunat. Nu au mai adus, iar eu l-am pierdut pe al meu. Era un ruj normal, la baza de jos negru si cu capac transparent. Are cineva idee ce ruj era? Sau de la ce firme se aprovizioneaza supermarketul?

2 răspunsuri:
| Mt34 a răspuns:

Nu ai specificat numele supermarketului și sunt milioane de rujuri la fel. Caută în altă parte

| TeodoraTIL explică (pentru Mt34):

Cred ca nu vezi bine, am scris foarte clar Supermarket Maya.