| cookiemonster_3945 a întrebat:

Hei TPU >:. Pe 27 mai am banchetul si deja m-am gandit la o rochita foaaarte draguta, e fara bretele, cu o panglica bleomarin sub sani, de la panglica in sus e alb-crem cu o fundita mare si de la panglica in jos e corai. Ma gandeam sa imi iau :
- niste sanadale albe-crem cu platforma si toc de 10 (am 1, 72 si sunt mandra devil
- niste accesorii albe-crem, gen perlute
-un plic bleomarin big grin
(ce ziceti >>::?)
dar nu stiu cum sa-mi fac parul! e lung pana putin sub umeri, in scari si il indrept tot timpul big grin!
si cum sa ma machiez?!
Va roog, vreau sa arat super! big grin Dau fundita si vot! :*:*:*:* Astept si alte sfaturi in legatura cu accesorii si etcaetera. big grin

Răspuns Câştigător
| ileana_5795 a răspuns:

Daca funda e mare ai putea sa nu iti pui perlutele alea. Mai bine le pui la mana pentru ca o sa fie prea incarcata zona de sus. Plicul cred ca e ok, sandalele pot fi si fara platforma. as alege pantofi pentru banchet. Parul poti sa il strangi la spate, nu sus dar nici prea jos; ceva putin ciufulit, si nu indreptat( sa fie diferit fata de restul timpului). La machiaj nu prea stiu ce sa zic. Ai putea pur si simplu sa iti dai cu tus negru, blush si ruj.
Uite cum imi imaginez parul prins: http://www.monstersandcritics.com/......141/0.html (cred ca e impletita, nu sunt sigura)
sau http://celebrity-photos.elliottback.com/......ssip-girl/ (asta mi se pare chiar draguta, si merg si niste cercei cum sunt astia http://laurabalaban.blogspot.com/2011/01/earrings-of-my-dreams.html. doar sa gasesti:D)
Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Pudi2Pantofi a răspuns:

Si ce astepti de la mine?

| cookiemonster_3945 explică:

Hei TPU smug. Pe 27 mai am banchetul si deja m-am gandit la o rochita foaaarte draguta, e fara bretele, cu o panglica bleomarin sub sani, de la panglica in sus e alb-crem cu o fundita mare si de la panglica in jos e corai. Ma gandeam sa imi iau :
- niste sanadale albe-crem cu platforma si toc de 10 (am 1, 72 si sunt mandra smug)
- niste accesorii albe-crem, gen perlute
-un plic bleomarin big grin
(ce ziceti smugsmug?)
dar nu stiu cum sa-mi fac parul! e lung pana putin sub umeri, in scari si il indrept tot timpul big grin!
si cum sa ma machiez?!
Va roog, vreau sa arat super! big grin Dau fundita si vot! :*:*:*:* Astept si alte sfaturi in legatura cu accesorii si etcaetera. big grin
nu stiu de ce nu se vede toata intrebarea big grin!

| cookiemonster_3945 explică:

Hei TPU smug. Pe 27 mai am banchetul si deja m-am gandit la o rochita foaaarte draguta, e fara bretele, cu o panglica bleomarin sub sani, de la panglica in sus e alb-crem cu o fundita mare si de la panglica in jos e corai. Ma gandeam sa imi iau :
- niste sanadale albe-crem cu platforma si toc de 10 (am 1, 72 si sunt mandra smug)
- niste accesorii albe-crem, gen perlute
-un plic bleomarin big grin
(ce ziceti smugsmug?)
dar nu stiu cum sa-mi fac parul! e lung pana putin sub umeri, in scari si il indrept tot timpul big grin!
si cum sa ma machiez?!
Va roog, vreau sa arat super! big grin Dau fundita si vot! :*:*:*:* Astept si alte sfaturi in legatura cu accesorii si etcaetera. big grin

! nu stiu de ce nu se vede toata intrebarea big grin!

| cookiemonster_3945 explică:

Multumesc muult pentru sfaturi si sugestii :*. big grin

| Anonim_8992 a răspuns:

Si eu am pe 27 mai banchetullove struck