| Anonimus02 a întrebat:

Poate o sa sune ciudat întrebarea dar, cum ma fac mai frumoasa? Cum sa fac asa încât pielea mea sa arate bine, cum sa fac sa slăbesc cat mai usor dar nu dieta. Ceva de lunga durata. Cum sa imi fac silueta mai frumoasa? ( silueta mea e para spre clepsidra adica am toate calitățile clepsidrei dar bustul mic deci daca stiti vreo metoda naturală de mărire a bustului va rog mult mult sa mi -o spuneti dar nu push-up. N-am purtat niciodată si nici nu o sa port) si lucturui de genul. Poate legat de par sau nu stiu... Ideea e ca m-am cam saturat de imaginea mea usor neîngrijită. Mentionez ca am 1.55 m si 46 kg. Ceva tips and tricks pentru fashion...

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tin sa te anunt ca, mare parte dintre barbati sunt innebuniti dupa femeile de formatul tau!
Am impresia ca doar tu te subestimezi.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Cum iti spunea Bula, tipul tau de corp e cel mai atragator, deci invata sa te accepti tu pe tine, iar apoi o vor face si altii. Preferi sa ai silueta mar? picioare subtiri si totul pus pe burta? Brate groase si sani mari dar cand porti un sutien sa-ti iasa grasimea prin 4 directii diferite?

| IJustDeath a răspuns:

Pentru piele (cred că la ten te referi) o femeie a încercat sa se spele cu pasta de dinți pe fata, într-o luna fata ei era ferma și catifelata, dacă încerci îți recomand fără pasta de albire, nu este buna.
Pentru bust:
Ai nevoie de o jumătate de cartof dulce și puțin mărar proaspăt.
Spala bine cartoful dulce apoi sa bagă-l la cuptor timp de 30-45 de minute.
După ce sa copt, trebuie sa faci un piure din el și apoi sa îl amesteci cu mărarul tocat mărunt.
Consuma acest piure odată la 2 zile pe post de garnitura la mâncărurile preferate.
Rezultatele se vor vedea cât de curândhappy

| EllaTheStrange a răspuns:

Stai linistita. Daca vrei o schimbare onorabila, incearca sa te auto-psihanalizezi singura. Descopera-te si incearca lucruri noi: diverse exercitii (ma refer la sport, fireste), o garderoba noua daca iti permiti (aici este un subiect vast), stil alimentar diferit, etc. Incearca sa lucrezi mai mult la psihic decat la fizic. Fizicul se duce. Important este psihicul. De ce? Stii acele femei care intotdeauna arata bine si inspira o splendoare si o senzualitate iesite din comun? Sa stii ca ele nu isi fac schimbari de tipul asta. Stiu ce vor de la ele si de la cei din jur, stiu ce pot si ce nu, ce le place, ce nu, si lista poate continua. Ai incredere in tine si in ceea ce poti sa faci.

| Ioyo a răspuns:

Buna,intra pe you tube si scrie alexufitness, o sa te ajute canalul ei.Gasesti acolo tot ce vrei:ce sa mananci, exercitii pentru slabit si tonifiat acasa si la sala

| miha1275 a răspuns:

Pai pentru a slabi incearca sportul happy Incepi prin a face cateva abdomene, genoflexiuni, dar sa le faci in fiecare zi pana vei ajunge la silueta dorita. Iar pentru bust, poti incerca exercitii cu ganterele, functioneaza. Si stii, unde poti indrepta, indreapta happy Sper ca te-am ajutatwinking