| barbie1999 a întrebat:

vreau sa slabesc, dar mi-e frica sa nu-mi slabeasca sanii, am avut asa un caz, si de la o dieta de slabire sanii sau micsorat, ce trebuie sa fac? vreau sa am si o silueta frumoasa, dar si sinii mai mari ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cand slabesti, slabesti peste tot si de unde nu vrei, in privinta asta nu stiu ce poti face

| borntotwerk a răspuns:

Fatoo nu poti fi si slaba si cu sanii marilaughing)

| alexuta13pe a răspuns:

Pai o sa iti scada si din sani happy daca vrei putem vb p mes, si eu sunt cam plinuta big grin

| Telombilo a răspuns:

Ca sa slabesti ..atunci cand mananci si te simti satula opreste-te +sa nu te abtii de la mancare dar mananca cumpatat + adauga la fiecare masa fructe si legume happy +multa apawinking