| Mokaxoxo a întrebat:

Se apropie Hallowen si nu stiu cu ce sa ma imbrac! Va rog dati-mi sfaturi pentru cineva de 12 ani big grinDDD

Răspuns Câştigător
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Daca iti place o tara in mod special te poti imbraca cu hainele traditionale.
Eu ma imbrac intr-un hanbok coreean.

4 răspunsuri:
| Mokaxoxo explică:

Va rog sa fie costume nici prea de groaza dar nici chiar copilaresti. Multumesc!

| teotaur a răspuns:

CA palarierul din Alice in tara minunilor...

| DaniiiDniix3 a răspuns:

Imbracate in zoombie! Fate cu creion de ochi si fa-ti parul putin ciufulit si spune-i mamei tale sa iti prinda niste frunze uscate sau de plastic de costum. Ai grija ca hainele pe care le porti sa fie cat mai rupte. Cauta pe net fete de zoombie si iate dupa machiajul care iti place cel mai mult.