| Adina948 a întrebat:

Hei, TPU! Stiti ca vine Craciunul, iar eu vreau sa iau cacadouri pentru mama, sora mea, tatal meu si unchiul meu. Mamei mele as vrea sa iau o rama din aceea care se pune pe perete sau nu stiu cum se cheama, surori mele vreau sa-i iau o husa de telefon sau machiaje, dar unchiului si tatalui meu nu stiu ce sa le iau..idei? ( daca se poate sa dati idei pentru toti 4) ..Mersi anticipat! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tatalui tau ii poti lua un pulover, un fular gros, un parfum sau un ceas, la fel si pentru unchi.
Rama de poza se numeste, asa poti cere fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamei tale i-ai niste pahare(Sau chestii de bucatarie etc)
Surori tale i-ai un telefon.
Iar unchiului si tatalui tau, ia-le niste incaltaminte sau haine de iarnă.

| Happy33 a răspuns:

Poti sa imi dai funda, te rog

| TheSpell a răspuns:

Sunt tot felul de chestii de bărbați acum prin magazine.
De exemplu o unealtă de-aia 5 în 1 sau ceva de genul.
Nu le poți lua încălțăminte acum. e nasol.

| cristianosm a răspuns:

Le poti lua cate un ceas de mana.