| Țuțuleee a întrebat:

Vine craciunul asa ca m-am gandit sa le fac cadouri parintilor mei. Am vorbit cu mama si stiu ce vrea. Dar tata a zis sa nu ii iau nimic. Ma simt prost daca mamei ii iau ceva si tatalui meu nimic. Va rog sa imi dati idei de cadouri pentru tatal meu. Am 12 ani va rog sa nu ziceti ceva foarte complicat. (buget 100 lei)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ne-ai spus ce sumă ți-a mai rămas, pentru cadoul tatălui tău. Suta de lei e doar pentru tăticul tău sau o împarți și cu mama ta? Vezi dacă îți ajung banii să-i cumperi unul dintre aceste lucruri: un After shave, o brichetă, un breloc (există și firme care le personalizează), o lumânare parfumată, o șampanie, un portmoneu ori ceva specific sărbătorilor de iarnă (găsești în magazine ori în Târgul de Crăciun o mulțime de decorațiuni și de obiecte frumoase, de unde te poți inspira).

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In 100 lei nu poti lua prea multe, asa ca mai strînge ceva bani mai este pana de Craciun asa ca ai timp.

| Elena9328 a răspuns:

O sticla de vin, o cămașă, un pluovar.

| Kyttynna a răspuns:

O sticla de vin.

| User2004 a răspuns:

Fiind parinte sigur se va simti bine doar daca te vede pe tine fericit. happy

| Mocanu_Marian_1987 a răspuns:

Nu trebuie sa le iei nimic doar sa ii asculti si sa ii faci sa fie mandri de tine.