| unudoitreifadfa a întrebat:

Hei TPU.

Sunt baiat si cred ca chelesc >(
Chestia asta ma baga in depresie rau!
Cand prind cu pumnul de par si trag usor de el raman poate chiar si cu 8 fire de par in mana >(
Cand ma spal pe cap iarasi cad destul de multe.

Am doar 20 de ani si nu vreau sa chelesc! Chiar nu se poate face nimic?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu dispera, și bărbații cu chelie au farmecul lor, nu ai ce sa faci dacă asta e situtia. Nu cred ca o sa chelesti de la vârsta asta, tuturor ne cade parul, e normal, primăvara și toamna se regenerează și in general cade mai mult par decât de obicei. Dacă nu observi o rarire semnificativă nu ai de ce sa îți faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mai bine la un medic sa te consulte mai bine.nu prea e normal.cu cat amani mai mult cu problemele se vor inrautati.

| Kerre a răspuns:

Incearca sa folosesti diferite samponuri sau ulei-uri din farmacie care ti le prescrie medicul.

| ema2396 a răspuns:

Toti oamenii pierd par zilnic. Mergi la un medic sa vezi daca pierzi mai mult decat e normal si eventual poate va gasi o solutie.