| Kătă098 a întrebat:

Cine are rimelul Mascara Med XL Volume sa imi spuna si mie cum este. As vrea sa cumpar acest rimel, dar as vrea sa stiu daca este bun. Vreau sa imi dati mai multe detalii despre el.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este un rimel foarte bun, il folosesc de ceva timp deja si sunt multumita de el. Iti da volum, nu se prind fierele de la gene intre ele se vad chiar frumos, este rezistent la apa (se duce cam greu cand vre sa te demachiezi) si am observat ca nici nu mai cad fire de gene cand ma demachiez.
http://bit.ly/2tkF0Jv

| Kătă098 explică (pentru CristinaMaria1987):

Dar iti face genele lungi?

| CristinaMaria1987 a răspuns (pentru Kătă098):

Da

| Kătă098 explică (pentru CristinaMaria1987):

L-am cumparat acum 2 zile, si ai dreptate, chiar este foarte bun.