| mariacoolxd a întrebat:

Vreau sa imi colorez parul dar nu permanent. ce as putea folosi?

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Buna maria,

Incearca nuantator. El se ia dupa maxim 5-6 spalari si nu afecteaza parul.
Pa, pa:*
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Exista spray-uri si nuantatoare. Ai putea incerca cu violet de gelatina, albastru de metilsmug, suc la plicsmug laughing; am mai vazut pe youtube cu cretalaughing) si cu culori de cearasmug

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Albastru de metil, violet de gentiana, rosu Castelani si nuantatoare de diverse culori.

| JoeTPU a răspuns:

Sprey pentru a colora parul.
Exista mai multe culori si este ieftin!

| AlexandraSp a răspuns:

Fucsina. Se poate cumpara de la farmacie. Eu am incercat si merge. Se duce dupa 2-3 spalari (poate chiar si dupa 1... depinde de par).

| eo9Andreeutza8kiss a răspuns:

Poti folosi spreiurile colorate... sau nuantator

| Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sau si spreey-uri si nuantator

| Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Sau si cu in creion cerat dupa gbaie si cand se face uscat iese cuolare creonului crat

| elydya a răspuns:

Poti folosi un nuantatorhappy

| elydya a răspuns:

Buna! poti folosi un nuantatorhappy

| RichKid a răspuns:

Creta! uzi parul apoi freci pe varfuri cu creta colorata dupa care usuci si aplici fizativ sau lasi asahappy. Culorile tin 1 zi-2 nu se iau pe fata de perina si le poti schimba oricand fara ca varfurile sa se arda sau ceva. Funda?puppy dog eyes