| anonim_4396 a întrebat:

Hai salut cum as putea sa îmi colorez parul?

7 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Cu vopsea, sau daca vrei mai natural, nu cu vopsea obisnuita de par, cu vopsea de par cu henna.Din cate stiu o gasesti in farmacii naturiste si in magazine naturiste gen Plafar.

| angelcore a răspuns:

Cu vopsea

| annempx a răspuns:

Iti poti cumpara spray/vopsea speciala pentru asta sau de poti duce la un salon.

| PIPER23 a răspuns:

Nu cred ca e tocmai potrivit termenul de "a colora" parul, ci mai degraba a'l vopsi. Iar in cazul acesta, persoana responsabila este frizerul!

| oanananana a răspuns:

Depinde de nuanta. Poti cu hartie creponata, markere, nuantator sau vopsea.♥ Sunt mai multe posiblitati, sau daca vrei nuanta de blond poti sa il decolorezi cu zeama de lamaie sau apa oxigenata.

| anonim_4396 explică (pentru oanananana):

Auzi da vendita one day merge?

| Alecsia007 a răspuns:

Cu vopsea sa cu creta