| RaluRallu a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc roscata, cu nuantator cam asa: http://novaslistas.com.br/......lliams.jpg 1386025816... Trebuie sa ma decolorez ca sa imi iasa culoarea? Culoarea parului meu e saten inchis.

Răspuns Câştigător
| DeeDeeXD a răspuns:

Salut! Dacă vrei să iasă exact ca în imagine, eu aș spune că trebuie să te decolorezi... Ți-aș sugera să-ți decolorezi părul cu MIERE, eu așa mi-am deschis nuanța părului și cred că este mai naturală această metodă! Uite aici un link : http://www.curademiere.ro/cum-iti-decolorezi-parul-cu-miere/.
Sper că te-am ajutat și îți urez baftă cu vopsitul părului. :) Pa!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vei fi superbă, ce inăltime ai? Multumesc sărut mina.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna ♥
Pai ca sa iasa identic, din cate stiu de la o prietena de a mea, da trebuie sa te decolorezi. Daca nu te decolorezi iese mai inchis din cate mi-a spus ea! (asa i s-a intamplat ei)
Bafta ♥

| EllenaElly a răspuns:

Ca sa iti iasa ca in imagine trebuie sa te decolorezi. Altfel va iesi inchis deoarece culoarea parului tau este saten inchis, oricum e o culoare foarte draguta, iti va sta foarte bine!winking

| Ann2000 a răspuns:

Trebuie sa te decolorezi mai mult la capete ca sa aiba acelasi aspect ca in imagine.La radacina mai putin, ca sa fie nuante mai diferite ( mi se pare ca da un aer mai rebel ), dar poti sa il lasi si tot la fel, adica il decolorezi in totalitate♥♥. Sper ca te-am ajutat!