| PinkkRosee a întrebat:

Hei! happy
Uniforma mea de la școală este alcătuită din blugi,cămașă și eșarfă albastra cu numele Liceului.
Vreau idei,nu știu, combinații intre aceste haine și altele.
Fundiță pentru cele mai bune ideiwinking.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Alinaisv a răspuns:

Sunt muuuulte modalitati in care poti sa porti acele haine... De exemplu, daca ai voie, poti folosi esarfa ca o curea, la blugi, sau ca bandană/bentiţă. Camasa o poti baga in pantaloni, sau o legi jos intr'o fundita, ori o lasi lejer, peste blugi big grin
Intr'o zi, sufleci manecile, in alta nu... si tot asa.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Bafta!