| Parisblue a întrebat:

Hei,vine banchetul si am o intrebare importanta.Eu o sa imi fac machiajul si coafura la 2 persoane diferite.la care ar fi bine sa merg prima oara? la machiaj sau la coafura? care rezista mai mult? funda.

Răspuns Câştigător
| Pearl01 a răspuns:

Hello! Parerea mea e ca nu prea conteaza unde te duci prima, pentru ca te poate machia si daca ai coafura facuta si te poate coafa si daca ai machiajul facut. Daca persoanele la care mergi sunt profesioniste si folosesc produse de styling bune sau make-up ar trebui sa-ti reziste ambele. Incearca sa nu te duci de dimineata sa ti le faci(presupun ca banchetul e seara) pentru ca s-ar putea sa nu reziste asa bine(mai ales daca bate vant sau ploua); ar fi ok sa mergi mai dupa-masa(nu cred ca iti i-a mai mult de 2 ore la coafat si 1 ora si ceva la machiaj). Totusi gandindu-ma mai bine, ai putea merge la coafura si dupa la machiaj, acum depinde ce vrei si tu.

6 răspunsuri:
| anyshor a răspuns:

Coafura.

| Ana_7904 a răspuns:

La coafurawinking

| Crucified a răspuns:

Eu cred ca l-a coafura, ca daca incepi cu machiajul, si apoi coafura, poti sa-ti strici machiajul ca e posibil sa-ti dai par pe la ochi si sa strici machiajul[ de la ochi ]. Funda? star

| hey97 a răspuns:

Pai depinde daca le faci in ziua respectiva eu zic sa incepi cu machiajul si apoi parul k daca mai bate vantul iti distruge parul

| hey97 a răspuns:

Funda :*

| viviana24 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui mai intai sa ii faci coafura acelei persoane si dupa sa te duci sa faci machiajul...