| TnCristinaa a întrebat:

Joi am banchetul (clasa a8a) ..cam cat costa machiajul? Dar manichiura+machiaj+coafura?

3 răspunsuri:
| DiaAndra a răspuns:

Si eu am banchetul vineri big grin Pai parul costa cam 30 de lei (la mine cel putin pentru cea de la coafor este o cunostinta) Machaijul poate costa intre 30-50 lei...depinde la cine ti-l faci (eu am noroc ca stiu sa ma machiez) si manichiura depinde ce fel vrei...eu imi pun unghii cu lac gel si costa 30 de lei. big grin

| TnCristinaa explică (pentru DiaAndra):

Am vazut machiaj la 80 lei ..chiar mai mult si unghii 60-70 lei Mersii!

| sabinabujor2 a răspuns:

Depinde de coafor...sau salon, cum vrei sa-i zici. Exista unele care iti fac reducere daca le faci pe toate trei: in jur de 80 de lei.Dar iti sugerez sa ai o poza cu stilul de coafura si machiaj pe care il doresti.Succes!