| Andruta05 a întrebat:

Heyyy TPU! happy Ce mai faceti? big grin Am si eu nevoie de sfaturi/ajutor. Peste 3 zile am banchetul de sfarsit de clasa a 8a. Ummm...sunt pregatita, totul este pregatit. Sunt insa confuza cand vine vorba de unele retusarai, cum ar fi : unghiile, coafura, machiajul! Va pot da detalii : rochita are culoarea crem deschis! As vrea sa ma ajutati cu toate acestea trei(unghiile, coafura, machiajul), cum puteti, nu conteaza. Va rog mult! happy Multumesc :* [fundita]

2 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Buna, Adruta05.

Ai putea sa asortezi accesorile cu rochita. Machiajul sa fie un fel de galbui, crem, culoarea pielii, maroniu foarte foarte deschis. Cat despre coafura, un coc merge bine pentru aceasta ocazie. Sau, o coada nu ar merge rau. Unghiile :
- Ar fi dragut sa iti faci unghiile albe cu un trandafir, steluta sau orice alt model iti place, de culoare crem.
Distractie placuta la banchet! :*

| lVlad a răspuns:

Shit...Si mie o sa-mi fie dor de gimnaziucryingcrying