| Daria_Megelea_1980 a întrebat:

Hei.Vreau sa imi dau o gaura in ureche la salon special..normal..dar imi e putin frica sa imi dau in partea de sus a urechii...E vreo sansa sa se infecteze daca il face la salon cu pistolul?

Răspuns Câştigător
| CiprianValentin a răspuns:

Buna Daria, daca o faci la un salon autorizat, se folosesc manusi, iar pistoul are ace stelirizate, nu exista niciun risc, stai linistita.

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

La salon, totul e steril. Dar cred ca este mai dureros.

| Ionescu_Ciprian_1968 a răspuns:

Dacă salonul la care apelezi să-ți găurești urechile este acreditat, se presupune că are și toate avizele de funcționare și deci prin urmare vor lucra igienic și steril... iar șansele ca tu să faci o infecție post intervenție, se vor reduce spre zero...
Așadar, succes!?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Ionescu_Ciprian_1968):

"... și deci prin urmare... ". bah. esti bou!?