| Yxha12 a întrebat:

Hei, vreau sa ma vopsesc. Pentru inceput eu am fost prin august negru la par si 2 suvite in fata si la spate rosu, negru la par sunt cam din ianuraie, nu m-am vopsit in fiecare luna, si vreau sa ma vopsesc un saten cred ca sa mi acopar acele 2 suvite, credeti ca daca imi bag un saten in par, mai stau 2-3 luni sa mi iasa toata culoarea ma pot decolora tot parul (vreau sa ma fac un roscat mai inchis) aveam de gand sa ma duc la salon

Răspuns Câştigător
| Iamforfun a răspuns:

De obicei dacă îți decolorezi părul, ți-l arzi.
Dar poți să nu-l mai vopsești deloc o perioada. Pe părul natural, vopseaua se prinde frumos.