| FuckNormality a întrebat:

Hei vreau sa stiu sigur daca medicul dermatolog imi da pastilele potrivite sau solutia potrivita caci de mult imi doresc sa scap de aceasta problema cu cosurile..consultatia va costa mult si restul adica medicatia? Aproximativ cat? Aa si imi e cam rusine sa ma dezbrac si sa se uite..ca am cosuri si pe spate.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Cum ti-am raspuns la o intrebare anterioara, daca mergi pentru consult la medicul de familie, consultatia nu costa nimic, decat daca vrei tu sa ii dai o "atentie" doctoritei si asistentei. Daca mergi la clinica MedCenter din Bucuresti (daca esti din Bucuresti), o consultatie variaza intre 75-100Lei, iar de acolo, iti prescrie medicamentele si ti le cumperi singura. Cat despre rusinea asta, crede-ma ca stiu cum e. Iti iei si tu sutien, ca nu are cum sa te puna sa-ti dai sutienul jos complet, doar se uita la cateva cosuri pe spate, nu la toate. Pupici si sanatate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că singurul om care poate răspunde la problemele tale este medicul. Nu te mai lua după toţi retardeii cu net, mergi la doctor.