| XxRoxRoxyxX a întrebat:

Heii am mai pus o intrebare in legatura cu tatuajaul facut ieri...nu stiu de ce dar mi s-a facut o crusta pe el l-am spalat de 2 ori ieri si acum 5 minute, iar crema inca nu am cumparat-o, e posibil sa fi iesit cerneala? Daca dau cu crema de maini sau de galbenele se poate intampla ceva, sange nu mi-a curs decat ieri la 2 minute dupa ce a fost gata dar m-am curatat cu servetele umede fara alcool...la primul tatuaj nu imi mai amintesc daca s-a intamplat asa pentru ca l-am facut acum 6 ani. Sunt putin ingrijorata

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa fii ingrijorata ca, acel tatuaj se va vedea si cand vei fi pensionara si va trebui sa le dai explicatii nepotilor big grin

| XxRoxRoxyxX explică (pentru Bula):

O da chiar vreau sa se vada dar nu ma ingrijorez pana la pensie mai am muuuuuult timp laughing

| Bula a răspuns (pentru XxRoxRoxyxX):

La pensie, tineretea nu-ti mai ramane, doar tatuajele (de amintire sau de cosmar, pe viata tongue ).

Răspuns utilizator avertizat
| Justme111 a răspuns:

Eu am auzit ca e ca un schimb de piele. In cateva zile se duce si va fi totul ok.