| IoanieCriminalul a întrebat:

Ieri mi-am facut un tatuaj iar intrebarea este daca este buna crema de galbenele? Bepanthen e prea scumpa si n-am bani sa-mi cumpar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Mai bine faci rost de banii si iti cumperi bepanthen.

| trolololo a răspuns:

Esti mare barosan, ai sa te lauzi la tovarasii tai ca ai tatuaj jmecher si ca esti mafiot, dar nu ai 20-30 lei pentru Bepanthen. Bravooooooooooooo!

| aleahimk a răspuns:

Crema de galbenele la 1, 5 lei? Serios? Ai avut bani de tatuaj si n-ai bani sa ti-l ingrijesti laughing mare ti-e gradina, Doamne!

| IoanieCriminalul explică (pentru aleahimk):

DEfapt e 5 lei

| aleahimk a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Nu te supara, cati ani ai? Mai mult de 12-13 ai?

| aleahimk a răspuns:

Da-i cu untura ca-i ieftina si aiawinking