| Matache_Elenaa_1998 a întrebat:

Heii! Am o mică problemă, dacă mă poate ajuta cineva, va rog. Sunt teoretic intr-o perioada de proba pentru Avon și trebuie altcineva sa dea comanda pentru mine, este ultima luna in care se întâmplă asta, nu știu sa va zic politica persoanei care m-a înscris, dar așa a decis ca e mai ok. I-am dat mesaj cu comanda sâmbătă, am întrebat-o când ajunge comanda, a spus ca joi, dar am intrat in cont și am "balanța 0" și nu apare nicio comanda. Poate fi o problema la cont sau pur și simplu nu mi-a plasat comanda? Ce ma sfătuiți?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa o contactezi din nou si sa-i ceri confirmarea. Spune-i ce ai vazut in cont si cere-i sfatul ei, ca noi nu avem cum sa inervenim in locul ei.

| Matache_Elenaa_1998 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc ????