| roxanamaria54 a întrebat:

Heii! Am facut o comanda prin fan courier care ar trebui sa ajunga in 24 de ore. Dar am facut.o ieri, sambata, poate ajunge astazi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Serviciul FAN Courier : Program Receptie clienti (predare / preluare expeditii)
Luni – Vineri: 9:00 – 17:00 In consecinta probabilitatea de a ti se livra produsul in weekend teoretic nu prea cred sa se intample/produca. Citeste si urmatoarea intamplare : http://www.cabral.ro/......ra-interes Sanatate si rabdare!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, azi nu lucreaza niciun curier. Coletul tau va ajunge luni sau, cel mai sigur, marti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil luni, duminica in niciun caz

| CinVasileeee a răspuns:

Depinde de unde ai comandat, la mine a durat si o saptamana odata!

| bogdanmihai469 a răspuns:

De obicei livrarile se fac in zilele lucratoare asa ca daca ai facut comanda sambata s-ar putea sa ajunga luni sau marti