| anonim_4396 a întrebat:

Heiiwinking Am o problema.Am celulita(nu e foarte multa).Cum pot sa scap de ea mai repede? Vine vara si vreau sa port pantaloni scurti laughing Imi puteti zice niste creme?

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Orice crema de corp este utila, important este sa iti faci(sau sa rogi pe altcineva sa iti faca)masaj cel putin 20 de minute pe zi pe zonele afectate. Daca ai si o crema anticelulita este si mai bine, daca nu este de ajuns una normala.Si alterneaza dusurile fierbinti cu cele reci(imbunatatesc circulatia).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Amelya02 a răspuns:

Buna.
Cremele nu te pot ajuta in totalitate.
Incearca sa faci mult sport, iar daca iti permite bugetul du-te la fitness, sala.
Daca nu, aer liber, jogging, apa multa, evitarea consumului de paste si paine. Iti recomand painea neagra.
numai bine!