| Charolline a întrebat:

Heii...asi vrea sa-mi fac un tatuaj mai mare..pe mana, ce credeti ca ar fi cel mai indicat si cat de cat feminin tinand cont ca mai am unul tot pe mana dar mai micut?

Răspuns Câştigător
| ManeStefane a răspuns:

Nu ii asculta pe ceilalti care iti zic ca e ceva rau... daca tie iti place si te pasioneaza asta conteaza.Hm...ceva feminin..am un prieten care face tatuaje si as zice sa incerci un trandafir poate.Dar acum ar fi bine sa se potriveasca si cu celalalt sa nu arate ciudatwinking

| Charolline explică (pentru ManeStefane):

Da, dar as vrea niste poze... :*

2 răspunsuri:
| Dina10 a răspuns:

Un tatuaj nu poate fi considerat feminin. In momentul in care vrei sa te imbraci elegant la un eveniment special tatuajul/tatuajele o sa arate tare aiurea. Iar dupa 40 de ani cand o sa te maturizezi in gandire ce o sa faci cu ele? Gandeste-te bine ce vrei sa faci, pentru ca o sa ramai toata viata cu ele.