| Ilincaaaa a întrebat:

O sa imi fac un tatuaj pe mana saptamana viitoare as vrea niste sfaturi, ce ar putea fi, sa fie micut. Mi-as dori ceva scris in engleza dar nu am nici o idee.
fundita :X!

Răspuns Câştigător
| Ella a răspuns:

Buna! Si eu vreau sa imi fac tatuaj si ma gandeam sa imi scriu numele pe incheietura mainii(Ella) si scrisul sa fie unul misterios nu doar niste litere de tipar:X Ai putea sa iti faci ceva asemanator cu numele tau, sau tip bratara.

3 răspunsuri:
| BlueOctober a răspuns:

Cel mai bun sfat nu-ti fa...sau daca vrei neaparat fa-ti unu temporar.eu mi-am facut si imi cam pare rau

| fresHZoNe a răspuns:

Eu zic sa stai potolita pentru ca o sa ajungi la o varsta la care ai sa regreti ca ti-ai facut tatuaj. iar ca sa il scoti. nu e greu dar raman semne/cicatrici.