| Lola3577 a întrebat:

Heii❤ Cam cat ar costa sa imi decolorez varfurile la salon?
*am parul pana la umeri;
* salonul este din cartier;
Dau FUNDA
Multu'

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot nu e departe de ce nu te duci sa intrebi personal?
Doar nu iti ia o avere.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Pină in 100 lei, acum ca e 50 sau 80 lei numai fetele din salon i ti pot spune tariful oficial, pune la socoteala pe lîngă pretul materialelor si mina de lucru a fetei care te face, si un bacșis sau o șpagă cum se zice popular, ca data viitoare fata sa te mai serveasca, dar spaga o dai numai daca fata ti a facut părul asa cum ai vrut tu, si nu i lasa o spaga mare, acolo 10- 20 lei peste pretul lucarii, daca plata se face la casa de marcat si i ei bon fiscal, șpaga i o poti băga fetei in buzunar la halat sau blugi, daca plata o faci chiar la fata aceea care te a coafat î i spui sa păstreze ea restul drept multumire pentru lucrarea prestată. Ce vârstă ai? si de unde esti? multumesc mult.

| K0sti a răspuns:

Daca e din cartier te duci si intrebi, ce zici...

| Florentina9210 a răspuns:

Daca e din cartier, nu e mai simplu sa mergi personal sa intrebi?