| Piitica a întrebat:

Heii :* ma gandesc sa imi decolorez varfurile, ce parere aveti? O sa imi distrug parul?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Parul nu se distruge de la o decolorare, asta in caz ca nu ai mai fost decolorata

| valentingb a răspuns:

Stiu si eu, oare poti? Incearca si o sa vezi happy Nu, nu il vei distruge, dar va fi afectat.
Totusi nu vad rostul, poti sa il aranjezi frumos sau sa il tunzi cumva special, nu e nevoie sa il arzi cu agenti chimici ca sa fie frumos, iar tu nu ai nevoie de adaosuri, esti frumoasa.

| blonda90 a răspuns:

In general decolorantul, nuantatorul, vopseaua, raze UV, feon-ul, plana, ondulatorul, etc deterioreaza parul. inainte sa incerci sa faci oricare dina stea e bine sa iei de la farmacie si ceva care sa iti protejeze parul big grin

| GirlonFire a răspuns:

Mda, oricum va iti arzi parul, o sa-ti tunzi varfurile apoi!happy

| JuviaChan a răspuns:

Eu am facut asta. Dar eu le-am vopsit dupa. Nu s-a intamplat nimic pentru ca pana la urma mi-am taiat varfurile. Deci practic daca ti le decolorezi varfurile nu-i mare chestie.

| AnaFashionista a răspuns:

Heii eu zic sa nu-ti faci prea multe griji... daca chiar vrei atunci decoloreaza-ti varfurile in plus este foarte cool si in trend
Oricum nu cred ca-ti afecteaza parul atat de rau.eu te sfatuiesc sa incerci happy