| Aandr33a a întrebat:

Heii..cine stie de pe ce site-uri pot comanda oja mata, dar diverse culori. Funda happy

7 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Se poarta oja mata insa sa iti cumperi mai multe culori nu e rentabil. Ai mai multe culori de oja acasa? Ia-ti doar un top coat mat care matifiaza orice oja. Il aplici peste oja si se face mata. Daca iti iei unul de calitate tip OPI sau ESSIE iti rezista si mai mult oja pe unghii

| EllaC2710 a răspuns:

Www.toatemagazinele-online.ro sectiunea cosmetica, CUPIO, produse profesionale la preturi accesibile.

| Catacombe a răspuns:

Cauta pe site-ul O.P.I. Au O MULTIME de culori mate, lucioase, cu reflexii DE TOATE.
Au un pret incepand cu 10-20 lei. Totusi, sunt mai scumpe dar sunt bune. Si plus ca o oja tine destul de mult. Mai bine dai 20 de lei pe o oja buna decat sa dai 10 lei pe una de la Avon si sa nu fie buna happy
FUNDA?

| DennDeny a răspuns:

Site-ul asta http://www.produse-online.eu/,p290,23,oja-mata.html zic eu, iar daca vrei sa cumperi direct din magazin, iti recomand magazinele Flormar. ^^