| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Cum as putea scapa de punctele ramase de la cosurile anterioare? Precizez faptul ca am avut acnee inainte, timp de 2 ani,nu a fost in niciun caz ceva prea exagerat,dar am avut.O sa inceapa scoala, si vreau sa ma duc fara fond de ten.Vara aceasta nu m-am mai dat.Folosesc de la Farmec"Crema pentru pete si pistrui" si crema de galbenele.Intrebarea este:Ce m-ar putea ajuta pe mine sa scap cat mai repede definitiv de ele, pana pe 10 septembrie?

Răspuns Câştigător
| MarynGeorge2001 a răspuns:

Buna, cel mai ok ar fi sa iti treaca natural, s-au poti sa te freci pe fata cu coaja unei banane. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Lasa-le ca trec natural. Sa nu dai cu nimic.