| anonim_4396 a întrebat:

Cititi va rog. Care a incercat ' Cremă pentru pete şi pistrui - Farmec '? as dori sa o folosesc pentru petele ramase de la acnee ( am un ten gras ), credeti ca ma va ajuta? care au folosit sa-mi spuna daca au avut rezultate si in cat timp, raspunde-ti la intrebare va rog

Răspuns Câştigător
| SORi16 a răspuns:

Este cea mai buna alegere.O firma buna care da razultate.eu am mari probleme cu cosuri si altele o folosesc de o luna si am fata ca un bebelus. Mult noroc

| DonMecanico a răspuns (pentru SORi16):

TE rog frumos, spune-mi mai multe detalii despre aceasta crema, tu o folosesti pentru cosuri sau pete?, ce tel ai?, in cat timp ti-au aparut rezultate? deci vorbim despre crema ' Cremă pentru pete şi pistrui ' da? care spui tu ca e cea mai buna alegere. si apropo de ce ai spus ' eu am mari probleme cu cosuri si o folosesc de o luna si am fata ca un bebelus ' adica parca, a sunat aiurea, trebuia sa spui ' eu am avut mari probleme cu cosuri si o folosesc de o luna si am fata ca un bebelus '..., te rog raspunde-mi la intrebarile care ti le-am pus, tu vei merita funda daca raspunzi sincer

| SORi16 a răspuns (pentru DonMecanico):

Da deci eu am avut cosuri pee toata fata dar am scapat. Am avut si alte metode daca vrei iti spun

| DonMecanico a răspuns (pentru SORi16):

Cu ce-ai scapat? hei dar eu m-am referit de pete. ca de cosuri momentan am scapat, pe mine ma intereseaza sa scap de petele de la acnee si t-am zis sa-mi spui ' pareri 'despre crema care am spus-o eu.

| SORi16 a răspuns (pentru DonMecanico):

Nu-ti recomand sa o lasi pe timp de noapte dar da este buna si pentru petele rosii.

| DonMecanico a răspuns (pentru SORi16):

Atunci cum imi recomanzi? cand sa o folosesc si cat timp sa stau cu ea pe fata? spune-mi cum ai procedat tu

17 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu am folosit-o, dar am auzit despre ea.E un fel de crema de depigmentare, daca ti-o iei iti dai numai pe zonele unde ai pete rosii pentru ca e foarte grasa. Daca ai pete rosii sau maro, atunci vor disparea in cateva zile, daca ai cicatrici crema asta nu te va ajuta sa scapi de ele.

| DonMecanico a răspuns (pentru Bondarel99):

Am doar pete rosii de la acnee ramase pe fata, deci imi recomanzi sa ma dau seara inainte de culcare si sa o tin pana dimineata? crezi ca apare in cateva zile? puppy dog eyes

| Bondarel99 a răspuns (pentru DonMecanico):

Eu zic sa mai astepti cateva zile, petele rosii trec singure...crema asta depigmenteaza petele maro si le mascheaza, pentru pete rosii nu vad cum ar putea sa actioneze.

| DonMecanico a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu stiu cum sa-ti spun mai exact, mi-a trecut acneea in sensul ca numai sunt bubuie, au ramas asa niste semne gen pete rosii si na. nu stiu cum sa scap de ele ..am si pete maronii asa lasate, si poate depigmenteaza si petele rosii sti ceva?

| SORi16 a răspuns (pentru DonMecanico):

Deci dupa ce faci dus, seara aplici crema pe fata.O lasi o ora sino dai jos.Am inteles ce probleme ai nu trebuie sa-mi spui la fiecare comment Multumesc

| DonMecanico a răspuns (pentru SORi16):

Ok, deci imediat dupa ce m-am spalat aplic crema pe fata, o las o ora si nu o dau jos, adica o las pana dimineata daca ai zis ca ' nu o dai jos ' nu?

| SORi16 a răspuns (pentru DonMecanico):

ScuZe vroiam sa zic o lasi o ora si o dai jos

| DonMecanico a răspuns (pentru SORi16):

Deci odata pe zi, seara nu?, hmm dar ma gandesc ca daca o las mai mult, e mai bine sau e prea de tot?

| SORi16 a răspuns (pentru DonMecanico):

Ce e in exces stricafa cu ti-am spus si merge. Funda!

| DonMecanico a răspuns (pentru SORi16):

Ok, ti-am pus prea multe intrebari, meriti funda laughing

| SORi16 a răspuns (pentru DonMecanico):

Multumewc mult.

| lavi00 a răspuns:

F-ck nu. Sper ca nu ai folosit crema asa cum ti-au scris mai jos... intrebarea ta e din 2013... dar poate comm-ul meu ajuta pe altcineva. crema e pentru pete, pistrui si albirea tenului, se foloseste noaptea dupa demachiere dar doar pe zonele afectate, nu cred ca are vreo-un efect asupra petelor rosii... dar cu siguranta are asupra celor maronii. Deci cum spuneam, noaptea, dupa demachiere dar mie in magazin mi s-a spus ca ma pot da si dimineata dar folosind apoi o protectie solara de cel putin 20 (crema de protectie trebuie folosita si daca nu te dai dimineata cu crema pentru pete). Si evita expunerea la soare pentru ca ti se vor inchide petele si mai tare la culoare. Si chestia cu te dai cu crema si dupa o ora te speli...WTF? De ce te mai dai cu ea daca nu o lasi sa isi faca efectul... Sper ca te-am ajutat, data viitoare ar fi mai bine sa ceri sfatul in magazinul de unde ai achizitionat produsul.