| Nebunatyca69 a întrebat:

Hey, sunt bruneta si vreau sa ma fac roscata. m-am vopsit de 2 ori acum, un roscat mediu si ciudat este ca mi se prinde la radacini, este un roscat deschis, cum fac sa mi se prinda si la varfuri, ar trebui sa ma decolorez?thinking

2 răspunsuri:
| Jolly12 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai chinui sa te faci acasa sa-ti distrugi parul si oricum nu o sa iti iasa ce vrei tu.Mai bine megi la un salon, gasesti oferte pe net .www.adulmec.ro

| Irina_Morosan_1993 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un salon deoarece parul brunet este cel mai pretentios....depinde de culoarea pe care doresti sa o obtii pentru ca daca vrei ca roscatul sa fie de 575-adica un rosu rubiniu o sa ai nevoie de decolorant....insa sfatul meu este sa nu iti strici parul!