| IonelaaaS a întrebat:

Heii fetele! Ce as putea face sa imi creasca unghiile mai repede?puppy dog eyes

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ulei de măsline, de ricin.
Pa, pa.

| ArinaMK a răspuns:

Aplica ulei de masline extravirgin pe langa unghii si si pe unghii, funda? happy

| VadTot a răspuns:

Cu siguranta ai lipsa de calciu.vitamine si tot asa.Te sfatuiesc sa mergi la medic si sa te vada medicul de familie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplici pe unghii ulei de măsline, foarte bun.
De asemenea include în alimentaţia zilnică lactate cât mai multe, fructe, legume.
Te pup!

| SucDeGuava a răspuns:

Cauta in farmacii oja Coral pentru cresterea unghiilor. Cred ca e vreo 9 lei.

| Biuta95 a răspuns:

Nu ulei de masline, ci uleiul de ricin e mai bun..asa cred eu. straight face succes kiss

| CersetoruVesel a răspuns:

Nu sunt fata dar cred si doar cred ca de la calciu iti cresc mai repede unghiilehappy

| Bloopies a răspuns:

Uleiul de masline e bun

| Iepuras_Gaby_1995 a răspuns:

Si mie mi se întâmpla asta, eu dau cu lac de unghii, si creste cât de cât mai repede.

| madalinnaioanna a răspuns:

Aplica ulei de richn merge foarte bine la unghii si la par pup.

| ylen777 a răspuns:

Poti gasi la farmacie drogdie de bere cu calciu.e pentru cresterea unghiilor rapide

| AndreeaRebeca a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun si eu il folosesc si functioneaza. Aplica de 2 ori pe zi si vei vedea rezultatul.(unghiile sa nu fie date cu oja)Se gaseste la farmacii.(2-3 lei).