| madalina_4528 a întrebat:

Hej! ce as putea face sa imi creasca unghiile mai repede? :*

5 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Tine`le in apa calda si dati`le cu lac sau oja pentru a se intari, nu ti le roade niciodata si stergeti`le decat cu acetona : sa nu ti le racai cu unghia pentru iti vei lua stratul de calciu de la suprafata unghiei. succes! funda?

| Nastia a răspuns:

Ia calciu.

| Cherry a răspuns:

Baga`le in apa cu oltet, sau in lamie pentru stralucire si intarire
sau in ulei de ricin
funda?

| Lilia_1576 a răspuns:

Le tii in apa cu sare cel mai simplu

| kandydolls a răspuns:

Este de cumparat de la oriflame un fel de lac (tratament pentru cresterea unghilor in 3 zile)asa scrie in brosura e foarte adevarat si eu mi-am cumparat unul si e la pret convenabil in editia asta e 18 lei eu sunt reprezentant la avon si oriflame pentru mai multe sfaturi id meu kandydoll42