| IanaIana9 a întrebat:

Am nevoie de câteva sfaturi de la doamne/domnișoare care au încercat sau știu metode de accelerarea creșterii părului, măști din ingrediente de acasă,trucuri chiar și ciudate fiind, orice legat de acest aspect.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine functioneaza Masina Timpului!

| Elena_Maria_1993 a răspuns:

Pentru a creste mai rapid, ai nevoie de vitamine, adică de suplimente alimentare. Eu am încercat forcapil pastile și au avut efect după doar o luna...cura cu forcapil pentru a da rezultate se tine timp de 3 luni. Mai mult, masează ti scalpul pentru a activa circulația și îți recomand șamponul Rene Furterer pentru accelerarea creșterii. Trebuie sa ai rabdare