| diaa a întrebat:

Heii fetelor happy! Am si eu o intrebare : cum imi prind parul din fata ( nu am breton ) tip "moţ". Stiu ca nu m`am exprimat bine, dar cred ca intelegeti ( cand iei o parte din parul din fata, sau niste suvite si le prinzi sus asemenea unui "moţ" >:"). Sper ca stiti la ce ma refer. Daca ma puteti ajuta cu ceva explicatii, sau un video ar fi mai bun, ca eu nu reusesc deloc sa-l prind asa straight face. big grin

Astept raspunsuri cu lamuriri kiss!
Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Uite aici un video :
http://www.youtube.com/watch?v=xtWN-ZYAYws&feature=related
Bine acolo tipa cam lungeste videou ca sta, explica si il aranjeaza da u poti sa-l faci mai repede.
Sper ca am ajutat! :*

1 răspuns:
| GeorgiSiAtat a răspuns:

Pai nu stiu cum sa explic. dar e simplu