| WhoAsk98 a întrebat:

Heii TPU, m-am gandit sa-mi vopsesc varfurile parului in alb.laughing
Ce parere aveti?laughing
Thx

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Daca esti bruneta ar arata cool.

| Lαrisα a răspuns:

Alb?! straight face
Ce culoare ai parul?

| Batgirl a răspuns:

Hmm...suna smecher.smug

| CiocoLataCiocoCio a răspuns:

Nu e o idee rea.Dar parca nu alb,, ci...Am o prietena care e blond nisip si si.a decolorat parul la varfuri, e blomd deschis, dragut.Am una care a facut la fel doar ca si.a vopsit parul cu auriu gen.Te sfatuiesti sa alegi una din variante. Daca ai parul negru, maro inchos deschos alege a doua varianta, te priende mai bine, daca ai blond de orice fel prima. Sper ca te.am ajutat.