| DeeaLovesRock a întrebat:

Heii ^^. Miercuri(11 mai) este ziua unei colege si as dori sa ii cumpar un cadou. Face 12 ani. Ce as putea sa ii cumpar? Spre exemplu.Eu m-am gandit sa pun o poza de'a noastra in rama.Si daca tot am ajuns la subiectul acesta, mai am o intrebare. Poza o am in calculator.Cum fac sa o scot ca fotografie si sa o pun in rama? Funda pentru cel mai bun raspuns.Grabiti'va ca nu mai e mult.:]. Mc.

Răspuns Câştigător
| Oana_4575 a răspuns:

Pai poti facae cum ai zis si tu ...si ai putea sa o scoti de pe stick sau ai putea sa ii cumperi un animal de plus mare big grin

4 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Pai pui poza respectiva pe un CD si te duci cu ea la o librarie care scoate poze de pe CD-uri.Si zici acolo ca vrei sa-ti scoata poza pe hartie fotografica. Eventual, le poti zice si ca vrei sa o pui in rama si te vor ajuta ei:*
Sau daca nu, poti incerca la o tipografiethinking
Bafta:*

| LoL a răspuns:

E buna ideea tha dar daca vrei ai putea cauta un ursulet sau un animalut ce tine o inima in maini si sa scoti fotografia la imprimanta(daca ai daca nu o pui pe stick si o tragi la un alt prieten la imprimanta) si o cosi pe inimioara aceea(dar fotografia sa fie in forma de inima o decupezi tu si cusatura sa fie frumoasa de preferabil roag o pe mama ta)
sper ca te am ajutat fundita?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Daca e prietena ta nu trebuie ceva asa scump sau mai stiu eu ce... ceva simbolic cum ai zis tu sau du-te la un magazin si cumparai un lantisor eu stiu... sau ce stii tu ca iar place doar tu esti prietena ei. fundita? big grin

| ZambetheFalse a răspuns:

Da e o idee buna sa pui o poza cu voi in rama si poate poti sa i-o dai alaturi de o cutie de bomboane si o o felicitare in care sa scrii cat de mult inseamna ea pentru tine. Poti sa le spui si celorlati prieteni si sa-i faceti un fel de petrecere surpriza cu cateva un pungi de chpisuri. doua sticle de suc (sau mai multe depinde) doua prajituri dinacelea mari 7 dais niste salatine si gata petrecerea. Sper ca te-am ajutat