| anonim_4396 a întrebat:

Am o rama de fotografie.am o poza in calculator.cum fac sa scot poza astfel incat sa incapa in rama? mentionez ca pe rama nu scrie dimensiunea... e cadou de Mos Nicolae si daca nu reusesc voi strica totul va rog... funda voturi tot ce vreti multumesc

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Scoti pozele pe CD sau pe stick si mergi la un studio foto cu rama foto la tine cei de acolo vor sti ce sa faca! Astept fundita laughing

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Este o rama clasica sau o rama foto digitala!?!? Indiferent de caz asteptam mai multe detalii!

| anonim_4396 explică (pentru MoneyMoney):

Clasica

| MoneyMoney a răspuns (pentru anonim_4396):

Scoti pozele pe CD sau pe stick si mergi la un studio foto cu rama foto la tine cei de acolo vor sti ce sa faca! Astept fundita laughing